Yayınlanma Tarihi :

AK PARTİ ALTIEYLÜL İLÇE BAŞKANI ATAHAN İSTİFA ETTİ

AK PARTİ ALTIEYLÜL İLÇE BAŞKANI ATAHAN İSTİFA ETTİ

AK Parti Altıeylül İlçe Başkanı Adnan Atahan, İl Başkanı Ekrem Başaran ve genelmerkezle yaptığı istişarelerin ardından  istifa ettiğini açıkladı. 

10 Şubat 2017 yılında göreve geldiği  günden bugüne kadar AK Parti  inancı ve davasına  layık bir şekilde hareket ettiğini söyleyen Atahan, “Görev süresince; ilçemiz adına başarılı bir şekilde 4 seçim süreci geçirdik. Son başbakanımızı ve Cumhurbaşkanımızı ilçe binamızda 2 defa misafir etme fırsatı bulduk. İlçemizin kongre sürecinde yeniden başkan adayı olmayı düşünmediğimden dolayı delegelerin ve delege seçimlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için yeni atanacak ilçe başkanı arkadaşımızın öncülüğünde yapılmasının uygun olduğunu düşünerek il başkanımız ve genel merkezimiz ile yapmış olduğumuz istişareler sonucunda istifa dilekçemi sunmuş bulunmaktayım” dedi.

“DAVAMIZ KALICI, NEFERLER GEÇİCİDİR”  

Atahan açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Reisimiz önderliğinde devam eden kutlu ve onurlu bu davamızın her daim yanında ve içinde bulunmaya devam edeceğiz. Nasıl ki bu bir bayrak yarışı ise vakti geldiğinde duyarlı bir şekilde yeni arkadaşlarımıza devir etmek bizler için büyük bir erdemlik ve önemli bir dava duruşu demektir. 2003 yılında gençlik kollarında başladığım bu AK sevdaya,  davama ve liderimiz Sn.Recep Tayyip Erdoğan’a bağlılığım ve sadakatim devam edecektir. Görev yaptığım süre zarfında başta İl Başkanlarım, Milletvekillerim, Belediye Başkanlarım , İlçe Yönetim Kurulum, Kadın ve Gençlik kollarım, Mahalle Başkanlarım, Sandık kurulu üyelerim, bütün Ak sevda ve Ak davaya gönül vermiş arkadaşlarım, varsa benden yana hakkım size helaldir, sizlerde haklarınızı helal edin. Allah yar ve yardımcınız olsun teşekkür ederim” https://www.balikesir24saat.com/kategori/siyaset/

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP