Yayınlanma Tarihi :

AKIN’DAN ADA ÇIKARMASI

AKIN’DAN ADA ÇIKARMASI

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın, seçim çalışmalarını Marmara, Saraylar, Topağaç, Gündoğdu, Çınarlı, Avşa ve Yiğitler ile sürdürürken, adalardaki sorunların bitmesi için Marmara başkan adayı CHP’li Yakup Aksu ile Büyükşehir adayı İYİ Partili İsmail Ok’a oy istedi  

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Marmara, Saraylar, Topağaç, Gündoğdu, Çınarlı, Avşa ve Yiğitler mahallerinde yerel seçim çalışmalarını sürdürdü. Marmara Adası iskelesinde partililer ve vatandaşlar tarafından karşılanan Akın, sonrasında beraberinde Millet İttifakı’nın CHP’li Belediye Başkan Adayı Yakup Aksu ile  esnaf ziyaretlerinde bulundu.  Balıkesir’in Büyükşehir Belediyesi statüsü aldıktan sonra en çok sorun yaşayan ve sorunları giderek artan ilçesinin Marmara ve Avşa adası  olduğunu vurgulayan Ahmet Akın, şunları söyledi:

“Marmara, Türkiye’nin en büyük ikinci adası. Dördü yerleşime açık 14 adadan oluşan Marmara adalarının da en büyüğü. Avşa, bine yaklaşan nüfusu ile yazın 100 bini aşan turiste hizmet vermeye çalışıyor. İstanbul’a yakınlığı sayesinde çok ilgi çeken Marmara kafa dinlemek, huzurlu bir yaz geçirmek isteyenlerin rağbet ettiği bir yer. Böylesine bir cennet güzelliğin sorunları Büyükşehir Belediyesi olunca büyüdü. Sorunları çözmek yerine üstünü örtmek anlayışı ile şehir yönetilmez. Peki ne yapmalıyız? Hoşgörülü ve saygılı hakça paylaşan, hesap veren ve şeffaf yönetilen, yoksulluğu yenen, üreten, yenilikçi, ulaşım ve altyapı sorunları çözülmüş Marmara için, Avşa için, Saraylar için Pazar günü bir oy Yakup Aksu başkanımıza bir oy da Millet İttifakı adayı İsmail Ok başkanımıza vermeliyiz. Bereketli, huzurlu ve özgür kentlere kavuşmak için halkın özlem duyduğu Marmara’ya, Avşa’ya, Saraylar’a, Balıkesir’e ve Türkiye’ye kavuşmak için birlikte vereceğimiz her oy  pazar günü bizleri bahara kavuşturacak.” (balikesir24saat) 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP