Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :

AK PARTİ’YE “BÜYÜK” DESTEK

AK PARTİ’YE “BÜYÜK” DESTEK

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, ihtiyaç duyulan her alanda hem AK Partili belediyelerin hem de AK Parti Hükümeti’nin durmadan, yorulmadan hizmet ürettiğini söyledi. Başkan Yılmaz, “14 Mayıs sonrasında da milletimizin desteği ve duası ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemize hizmetleri devam edecek” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti Balıkesir Milletvekili ve 28. Dönem AK Parti Milletvekili Adayı Mustafa Canbey, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul ve AK Parti Kepsut İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ile birlikte Kepsut’u karış karış gezerek 14 Mayıs’ta yapılacak olan genel seçimlerinde Cumhur İttifakı’na destek istedi.

Hem belediyecilik hizmetleri hakkında hem de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın yaptığı ve yapacağı hizmetler hakkında bilgiler veren Başkan Yılmaz, Türkiye Yüzyılı vizyonunun gerçekleşmesine en büyük katkılardan birisini Kepsut İlçesi’nin vereceğini söyledi.

Yılmaz, “Vefalı Yurt Kepsut’umuzun içme suyu ve kanalizasyon alt yapısını tamamen yeniliyoruz. Kepsut’ta önümüzdeki günlerde de jeotermal kaynaklı büyük bir sera kuracağız. İhtiyaç duyulan her alanda hizmet üretiyoruz. 14 Mayıs sonrasında da milletimizin desteği ve duası ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte şehrimize, ülkemize ve güzel insanlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi. ( balikesir24saat.com)

 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP