DOLAR27,1479% 0.08
EURO29,0073% 0.11
STERLIN33,2632% -0.3
FRANG29,9750% -0.04
ALTIN1.680,29% 0,34
BITCOIN728.5010.356

AK PARTİ’NİN BÜYÜKŞEHİR ADAYI BELLİ !

Yayınlanma Tarihi :
AK PARTİ’NİN BÜYÜKŞEHİR ADAYI BELLİ !

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 2024 seçimleri öncesinde Balıkesir’de  parti teşkilatlarıyla bir araya geldi. Yılmaz, “Yücel başkanla hizmetlere devam” mesajı verdi. 

Önce İl Başkanlığını ziyaret eden Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, Yılmaz, AK Parti İl Başkanlığı toplantı salonunda;  İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Belediye Başkanları ve İlçe Başkanları ile bir araya gelerek açıklamalarda bulundu.

Yılmaz, “Şimdi önümüzdeki süreçte 2024’te bir yerel seçim olacak. Biz 2024 seçimleri için hazırlığımızı 31 Mart 2019 sabahından itibaren başladık. Milletimizin isteklerini, taleplerini, beklentilerini biliyoruz. 4,5 yıldır biz zaten bunun için çalışıyoruz.” dedi.

AK Parti Teşkilatlarıyla gerçekleştirdiği toplantının ardından Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne geçen Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’la makamında görüştü.  Ziya Yılmaz, Balıkesir’e yapılmış hizmetleri görmekten, Başkan Yılmaz’ın şehre kazandırdığı güzel hizmetleri yerinde incelemekten mutluluk duyduğunu söyledi.

1999-2019 yılları arasında tam 20 yıl Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan  Yusuf Ziya Yılmaz,  “Aynı zamanda Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı olan Büyükşehir Belediye Başkanımızı, Balıkesir’e kazandırdığı bu güzel hizmetler için tebrik etmek istiyorum. Büyük bir proje stokunun hayata geçtiğini görüyoruz. Balıkesir’in dününü bugününü mukayese ettik. Büyükşehir Belediye Başkanımızı, İl Başkanımızı, milletvekillerimizi, ilçe belediye başkanlarımızı kalben tebrik ediyorum. Balıkesir’imizden çok mutlu ve yapılan hizmetlerden dolayı huzurlu ayrılıyorum. Balıkesir’imiz, güzel hizmetlere layık.” dedi.

“YÜCEL YILMAZ’LA HİZMETLERE DEVAM”

İlerleyen süreçte çok güzel hizmetleri yine Yücel Yılmaz ile birlikte gerçekleştireceklerini belirten Yusuf Ziya Yılmaz “Önümüzde 2024 seçimleri var. Yücel Başkanımızla birlikte çalışmalara başlayacağız bu yüzden tekrar Balıkesir’e gelme ihtimalim var. Değerli İl Başkanımızın, bakanlarımızın ve milletvekillerimizin katkılarını, Yücel Başkanımız bizlere anlattı. Balıkesir’de her şeyin çok iyi bir ekip çalışmasıyla gerçekleştiğini gördüm Yücel Başkanımızı tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum.” diye konuştu.

YATIRIMLARI YERİNDE İNCELEDİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Zağnos Paşa Camisi Meydanı, BALBUCKS, Ahmet Edip Uğur Gençlik, Kültür ve Aktivite Merkezi’nde bulunan; Çamlık Millet Kütüphanesi, Balıkesir Dijital Gençlik Merkezi ile Avlu Yaşam Merkezi’nde bulunan NEON Şehir Araştırma ve Teknoloji Geliştirme Merkezi’ni ziyaret etti.

Ziya Yılmaz, Balıkesir’in önümüzdeki süreçte de Yücel Yılmaz ile birlikte çok daha iyi yerlere geleceğini söyledi.(balikesir24saat.com)

 

YORUM YAP