AK PARTİLİ 4 MİLLETVEKİLİ MAZBATALARINI ALDI

Yayınlanma Tarihi :
AK PARTİLİ 4 MİLLETVEKİLİ MAZBATALARINI ALDI

14 Mayıs seçimlerinde Ak Parti’den Balıkesir Milletvekili seçilen İsmail Ok, Belgin Uygur, Mustafa Canbey ve Ali Taylan Öztaylan, Öğretmen Evi’nde düzenlenen törenle mazbatalarını İl Seçim Kurulu Üyesi Hakim Aylin Yıldırım’dan aldı.

Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, ilçe belediye başkanları ve partililerin katıldığı törende konuşan Ak Parti Balıkesir Milletvekilleri, seçimlerin ardından Balıkesir’e hizmet etme sözü verdi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur “Biz Cumhurbaşkanımızın liderliğinde güçlü büyük Türkiye yolunda ilerlemeye devam edeceğiz. Teşkilatımıza, bütün belediye başkanlarımıza, yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Milletten aldığımız emanetin sorumluluğunun farkındayız. Milletimize hizmet etmek için canla başla gayret edeceğiz” dedi.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok “Bu mazbatayı Ak Parti ailesi adına alıyorum. Yüce Meclisimizde Balıkesir’i en iyi şekilde temsil edeceğim” diye konuştu.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey,  “Milletimizle çok güzel uyumlu çalışma gerçekleştirdik. Hem mecliste çoğunluğu sağladık hem de Cumhurbaşkanımız tekrar seçildi. Teşkilatlarımızın tarlada izi, harmanda sözü var. Bu topraklara en iyi hizmeti yapacağız” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran’da alınan mazbataların arkasında çok büyük emek olduğunu belirterek, bundan sonra millete hizmet etmek için çalışacaklarını kaydetti. Başaran, “Türkiye Yüzyılı’nda milletimize hayırlı hizmetler yapmak dileğiyle tüm milletvekillerimize başarılar dileriz.” mesajını paylaştı.

(balikesir24saat.com)

YORUM YAP