DOLAR31,0708% 0.17
EURO33,6790% -0.05
STERLIN39,4560% 0.03
FRANG35,2677% 0.06
ALTIN2.032,57% 0,77
BITCOIN1.626.3891.711

AK PARTİ’DEN “SEVGİ YÜRÜYÜŞÜ”

Yayınlanma Tarihi :
AK PARTİ’DEN “SEVGİ YÜRÜYÜŞÜ”

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığınca düzenlenen “Sevgi Yürüyüşü” dün gece milletvekili adaylarının, belediye başkanlarının, partililerin katılımıyla gerçekleştirildi. 

Yürüyüşe AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili  Belgin Uygur, AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti milletvekili adayları İsmail Ok, Mutlu Aydemir, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, ilçe başkanları ve partililer katıldı.

“MİLLETİMİZ SANDIĞA MÜHRÜNÜ VURACAK”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, Şeyh Lütfullah Cami avlusunda yaptığı konuşmada, Balıkesir’in pazar günkü seçimde oylarını vatandan, milletten, bayraktan, istikbalden ve istiklalden yana kullanacağını belirtirken, “Milletimiz, halkın hakkıyla, hukukuyla hiç alakası olmayanlara prim ve fırsat vermeyecek. Milletimiz, tuzak ve kumpas kuranlara asla müsaade etmeyecek. 14 Mayıs günü Balıkesirli hemşerilerimiz, milletimiz sandığa mührünü vuracak. Doğru adamla, doğru zamanda ‘durmak yok, yola devam’ diyecek. Büyük Türkiye ve Türkiye Yüzyılı için ‘durmak yok, yola devam’ diyecek. 14 Mayıs akşamı bu meydanda Türk Milleti’nin zaferini kutlamak üzere hepinizi Allah’a emanet ediyorum.” dedi.

“ERDOĞAN’LA YOLA DEVAM”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ise, “Ömrünü, davasına ve milletine adamış bir lider ile inandığımız yolda devam… Sevgi Yürüyüşümüzü hemşehrilerimizin katılımıyla gerçekleştirdik. Bu sevgi bütün Balıkesir’i sardı, sarmaladı. Aziz Milletimizin teveccühüyle 14 Mayıs’ta Türkiye Yüzyılı’nın mimarı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yeniden Cumhurbaşkanı seçilecek. Teşekkürler Balıkesir”  mesajını paylaştı.

“BALIKESİR TÜRKİYE YÜZYILI’NIN PARLAYAN YILDIZI OLACAK”

AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, “Balıkesir Allah’ın izniyle 14 Mayıs’ta Türkiye Yüzyılı’nın parlayan yıldızı olacak. Sevgi Yürüyüşümüzü adaylarımız, Belediye Başkanlarımız, AK Parti teşkilatımız ve hemşehrilerimizin büyük coşkusuyla gerçekleştirdik. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Teşekkürler Balıkesir..” dedi. (balikesir24saat.com)

YORUM YAP