DOLAR31,0708% 0.17
EURO33,6790% -0.05
STERLIN39,4560% 0.03
FRANG35,2677% 0.06
ALTIN2.032,57% 0,77
BITCOIN1.621.777-0.325

AK PARTİ’DEN SEÇİM HAZIRLIĞI

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
AK PARTİ’DEN SEÇİM HAZIRLIĞI

AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, 2023 seçimler öncesi yüz yüze görüşmelerle üye güncellemelerini yenileyeceklerini, yeni üyelerle tanışacaklarını, 20 ilçede gerçekleştirilecek Şehir Buluşmaları ile de vatandaşları dinleyip, hizmetleri anlatacaklarını açıkladı. 

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı,  Ekim ayı AK Parti İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme toplantısını Ayvalık Sea Resort Hotel’de gerçekleştirdi. Toplantıya İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, milletvekilleri Belgin Uygur, Mustafa Canbey ve Mutlu Aydemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti İl Yürütme Kurulu üyeleri, AK Parti İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları başkanları ile 20 ilçe başkanı  katıldı.

HEDEF 2023 SEÇİMLERİ

AK Parti İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantılarına her ay devam edeceklerini ve 2023 seçimleri hedefine emin adımlarla yürüyeceklerini söyleyen AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “Bu toplantımızın esas amaçlarından biri de AK Parti üyelerimize yönelik yapacağımız ‘Yüz yüze görüşme’ çalışmasıdır. Balıkesir’de 150 binden fazla üyesi bulunan partiyiz. Bu çalışma ile hem üyelerimizi ziyaret etmiş olacağız, hem de onları dinleme fırsatı bulacağız. 2023 seçimleri ile ilgili yol haritamızı ve neler yapabiliriz ortaya koymuş olacağız. Tabi bunu yaparken de bir yandan yeni üye çalışmalarımıza devam edeceğiz. AK Teşkilatlarımız 3 kademesiyle zaten sahada çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Kasım ayı sonuna kadar da bu çalışmayı tamamlamış olacağız. Hem üye güncellemelerimizi yapmış, hem de yeni üyelerimizle tanışmış olacağız.” dedi.

“ŞEHİR BULUŞMALARI BAŞLIYOR”

Yakında “Şehir Buluşmaları” programını da başlatacaklarını açıklayan Başaran, “Şehir Buluşmaları ile Balıkesir’imizin 20 ilçesinde etkin ve etkili bir program gerçekleştireceğiz. Milletimizle birlikte, onların gönüllerine dokunacağız. Bu programımıza bakanlarımız ve milletvekillerimiz katılım gösterecek. AK Parti Balıkesir teşkilatları olarak dokunmadığımız el, dokunmadığımız gönül kalmayacak. Milletimizi dinleyeceğiz, onlarla beraber olacağız. AK Parti olarak bugüne kadar Türkiye’de gerçekleştirdiğimiz hizmetler ortada. Bu hizmetlerimizi milletimizle bir kez daha paylaşacağız.” diye konuştu. ( balikesir24saat.com)

YORUM YAP