Yayınlanma Tarihi :

AK PARTİ’DE KONGRE SÜRECİ BAŞLADI

AK PARTİ’DE KONGRE SÜRECİ BAŞLADI

AK Parti Altıeylül İlçe Teşkilatının delege seçimleri bugün gerçekleştirildi. AK Parti Balıkesir Milletvekili Adil Çelik ve Altıeylül Belediye Başkanı  Hasan Avcı de seçimlere katıldı.

Altıeylül İlçe Başkanı Ömer Munis ve yöneticilerle görüşen Milletvekili Çelik, ” Seçim sonuçlarının teşkilatımıza hayırlar getirmesini diliyorum. AK davamız için, Hak yolunda hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz inşallah…” diye konuştu.

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı da seçime katılıp oyunu kullandı. Başkan Avcı, “Partimiz ve ilçemiz için hayırlı olmasını temenni ediyor, seçimlere katkıda bulunan tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ömer Munis, “Teşkilatımızın yeniden güç toplayacağı, yeniden kuvvet bulacağı kongremize doğru heyecanla giderken bugün delege seçimlerimizi büyük bir demokrasi şenliği içerisinde gerçekleştirdik. İnşallah demokrasinin, birlik ve beraberliğin adımlarını sağlam bir şekilde atarak yolumuza devam ediyoruz” mesajını paylaştı.  (balikesir24saat.com)

 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP