Yayınlanma Tarihi :

AK PARTİ’DE HEDEF 20’DE 20!

AK PARTİ’DE HEDEF 20’DE 20!

AK Parti’de yerel seçim çalışmalarında aday belirleme sürecinde sona gelindi. AK Parti Balıkesir Koordinatörü, Denizli Milletvekili Şahin Tin, ilçe başkanlarıyla bir araya gelirken “20 ilçemizin 20’sini de AK Parti’ye kavuşturup 31 Martta demokrasi şölenimizi hep beraber kutlayacağız.” dedi.

Balıkesir’de Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz‘ın adaylığının açıklanmasının ardından gözler ilçe belediyelerine çevrildi. AK Parti Balıkesir Koordinatörü, Denizli Milletvekili Şahin Tin, yerel seçimler öncesi aday belirleme çalışmalarında Balıkesir ilçe başkanlarıyla bir araya geldi. Toplantıda İl Başkanı Mehmet Aydemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, İl Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz, İl Gençlik Kolları Başkanı Tunahan Palaz ve İlçe Başkanları hazır bulundu.

Çalışmalara rehavete kapılmadan, hız kesmeden devam etmek gerektiğini belirten Koordinatör Tin, ilçe başkanlarının aktif bir seçim kampanyası yürütmek için seçime hazır olduğunu, bundan mutluluk duyduğunu vurguladı. Tin, “Balıkesir’in 20 ilçesinin de; üreten, hizmet eden kültürel ve sosyal yaşama etki eden projeler üreten AK Parti Belediyeciliğine ihtiyacı var. Önümüzde çok önemli bir seçim var. Bizler bu seçimlere kararlılıkla hazırlanıyoruz. Teşkilatlarımız birlik ve beraberlikten ödün vermeden bu uyum içerisinde çalışıyor. Belediyelerimizin gayretli çalışmaları ve projelerinin etkisi yadsınamaz bir şekilde ortaya çıkıyor. 20 ilçemizin 20’sini de AK Parti’ye kavuşturup 31 Martta demokrasi şölenimizi hep beraber kutlayacağız.” dedi.

Milletvekili ve Koordinatör Şahin Tin İlçe Başkanları toplantısının ardından göreve yeni atanan İl Başkanı Mehmet Aydemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, İl Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz, İl Kadın Kolları Başkanı Tunahan Palaz ve çiçeği burnunda il yönetimiyle bir araya geldi. (balikesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP