DOLAR31,0079% 0.31
EURO33,5437% 0.26
STERLIN39,1889% 0.35
FRANG35,2343% 0.43
ALTIN2.016,43% 0,22
BITCOIN1.598.400-0.612

AK PARTİ’DE GÖZLER İL KONGRESİNE ÇEVRİLDİ

Yayınlanma Tarihi :
AK PARTİ’DE GÖZLER İL KONGRESİNE ÇEVRİLDİ

AK Parti Balıkesir teşkilatı il kongresine hazırlanıyor. Pandemi süreci ile bir müddet ara verilen ilçe kongreleri 18 Ocak’ta Susurluk ve Burhaniye ile tamamlanacak. İl Gençlik ve Kadın Kollarının kongrelerinin ardından il kongresinin Şubat ayı içinde yapılması bekleniyor. 

AK Parti Balıkesir’deki kongre sürecini Şubat’ta  il kongresi ile tamamlayacak. Geçtiğimiz Nisan ayında yapılması planlanan ancak COVID-19 pandemisi nedeniyle alınan tedbirler kapsamında ertelenen ilçe kongrelerinin büyük bir kısmı Eylül ve Ekim aylarında gerçekleştirilmişti.  Susurluk ve Burhaniye ilçe kongreleri 18 Ocak’ta gerçekleştirilecek. Böylece ilçe kongreleri tamamlanacak. 19 Ocak’ta İl Kadın Kolları  ve daha sonra İl Gençlik Kolları kongresinin gerçekleştirilmesiyle  il kongresi’nin ise Şubat ayında yapılması öngörülüyor.

Kongre süreciyle ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan İl Başkanı Ekrem Başaran, kongre sürecini aldıkları önlemler sayesinde önemli bir sağlık sorunuyla karşılaşmadan tamamladıklarını belirtirken, “Çok şükür kongrelerimizde sağlık konusunda sıkıntı yaşamadık. Geriye kalan kongrelerimizi de tedbirlere uyarak gerçekleştireceğiz” dedi.

Kongre sürecinde il yönetim kurulu üyeleriyle  bir araya gelen ve geride bıraktığımız yılın muhasebesini yapan, teşkilat mensuplarının sorumluluk alanlarındaki çalışmaları dinleyen Başkan Başaran şu açıklamayı yaptı:

“Birlik ve beraberliğimizi sağlamlaştırdığımız bir kongre süreci geçirdik. 20 yıllık AK Parti iktidarında teşkilatlarımızda çalışmış, emek vermiş, ter dökmüş, milletvekilinden mahalle temsilcisine, ilçe belediye başkanından parti üyelerine kadar herkesi kucakladık. Bundan sonra da bu görev bilinciyle yolumuza devam edecek, ülkemizi 2023 vizyonuna ulaştıracak kadrolarla Balıkesir’e hizmet edeceğiz” (balikesir24saat.com)

 

 

 

YORUM YAP