Yayınlanma Tarihi :

AK PARTİ TEŞKİLATLARINA “REHAVETE KAPILMAYIN” UYARISI

AK PARTİ TEŞKİLATLARINA “REHAVETE KAPILMAYIN” UYARISI

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı  “İl Danışma İstişare ve Değerlendirme” toplantısını “28 Mayıs’ta Büyük Türkiye Zaferine hazırız” diyerek Avlu Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Toplantıya; AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, AK Parti Balıkesir Milletvekilleri İsmail Ok, Mustafa Canbey, Ali Taylan Öztaylan,  milletvekili adayları, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, İlçe Belediye Başkanları, AK Parti İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları, İl 3 Kademe Yönetim Kurulu Üyeleri, 20 İlçe Başkanı ve 3 Kademe Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tur için rehavet uyarısı yaptı. Başaran, “Nasıl ki, 14 Mayıs’ta büyük bir zafere imza atıp mecliste Cumhur İttifakını güçlü bir şekilde meclise gönderdiysek, nasıl ki Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yüzde 49,5 oyla en yakın rakibine 5-6’lık yüzdeyle birinci seçtiysek şimdi de bu meseleyi bitirene kadar en küçük rehavete meydan vermeden çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Cumhurbaşkanlığı seçiminde tercihini Cumhurbaşkanımızdan yana kullanan 27 milyon 133 bini aşkın vatandaşımıza ayrıca teşekkür ediyorum. Bize oy veren kardeşlerimize sıkı sıkıya sarılacak, onlara sahip çıkacağız. Cumhurbaşkanlığında aldığımız yüzde 49.5 oydan tek bir fire bile vermemek ilk önceliğimiz olacak.” dedi. (balıkesir24saat.com)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP