“AK PARTİ HALKIMIZIN YAŞAM KALİTESİNİ YÜKSELTTİ” « Balıkesir Son Dakika – Balıkesir24SAAT

26 Kasım 2021 - 15:28

“AK PARTİ HALKIMIZIN YAŞAM KALİTESİNİ YÜKSELTTİ”

“AK PARTİ HALKIMIZIN YAŞAM KALİTESİNİ YÜKSELTTİ”
Son Güncelleme :

26 Ekim 2021 - 16:07

Ak Parti İlçe Başkanları toplantısında konuşan İl Başkanı Ekrem Başaran, Balıkesir’de ve ilçelerinde Ak Parti’nin milletinin yanında sahada olduğunu söyledi. Başaran, “Ak Parti 2001 yılından bu yana gerçekleştirdiği reformlar ve icraatlarıyla Türk siyasetine damgasını vurdu. Halkımızın yaşam kalitesini yükseltti”  dedi.

Öğretmenevi’nde yapılan Ak Parti İlçe Başkanları toplantısında Balıkesir ve İlçelerinde yapılan saha çalışmaları değerlendirildi. İl Başkanı Ekrem Başaran, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Ak Parti’nin siyaset sahnesine girdiği tarihten bugüne tam 20 yıl geçti. Ak Parti 2001 yılından bu yana gerçekleştirdiği reformlar ve icraatlarıyla Türk siyasetine damgasını vurdu. Halkımızın yaşam kalitesini yükseltti. Aşılması mümkün görünmeyen sorunları, cesaretle ve büyük bir gayretle aştı. 20 yıllık Ak Parti iktidarında, sağlıktan eğitime, yargı sisteminden adalete, ulaşımdan haberleşmeye, çevre yatırımlarından şehirleşmeye, savunma sanayinden teknolojik gelişime, tarımdan, hayvancılıktan, orta ölçekli ve büyük sanayiye ve daha bir çok alanda yaptığı yatırımlarla  birlikte milletimizin refah seviyesini yükselttik. Bugün ülkemiz demokrasisiyle ve kalkınma politikalarıyla bir çok dünya ülkesine örnek olmaya devam ediyor. Mazlumları zalimlere karşı koruma gayretini kararlılıkla sürdürüyor. Ülkemizi terör illetinden kurtulması için gösterdiği gayret ve sınır güvenliğimiz için yürüttüğü kararlı duruşu sayesinde bugün rahat bir şekilde uyuyabiliyoruz” dedi.

Ak Parti’nin iktidara gelmesiyle Türkiye bir dönüşüm sürecine girdiğini belirten Başaran, “Hemen her alanda reformlar birbirini izledi. Askeri vesayete ağır darbe vuruldu. Askeri yargının yetki alanı daraltıldı, Milli Güvenlik Kurulu sivil yapıya dönüştürüldü. Demokratikleşme adımları birbirini izledi” dedi.

“MİLLETİMİZLE BİRLİKTE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”

Ak Parti’nin 20 yılda Türk siyasetinde bir çok ilke imza attığının altını çizen Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, şu açıklamalarda bulundu:

“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde öncelikli hedefimiz 2023. Ardından 2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz. Bugün burada Ak davamızın değerli başkanları ve teşkilat mensupları ile Balıkesir’imizde halkımızı dinlemek, onlara dokunmak, dertleriyle dertlenmek için bir araya geldik. Ak Parti 20 yıldır nasıl milletiyle birlikte yürüdüyse yine milletiyle birlikte yoluna devam edecek. Bizim kaybedecek ne yılımız, ne günümüz, ne de bir dakikamız var.”

“EKONOMİK SORUNLARI YİNE AK PARTİ ÇÖZER”

“Bugün bazı sorunlarımız olabilir. Ekonomide yaşanan darlık halkımızı üzüyor olabilir. Bunların hepsinin farkındayız. Pandemi nedeniyle dünya da yaşanan ekonomik krizler maalesef bizim ülkemizi de etkiliyor. Ama, nasıl ki 20 yıldır Ak Parti tüm sorunların üstesinden geldi ve başardı. Yine ancak ve ancak Ak Parti bu sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelebilir. Milletimiz, bize güveniyor. Çünkü Ak Parti 20 yıldır milletiyle birlikte yapılamayanları gerçekleştiren tek partidir.”

“2002’DEN ÖNCE NASILDIK, ŞİMDİ NE DURUMDAYIZ BUNA BAKMAK LAZIM”

“2002 öncesi ve sonrasına baktığınızda, hafızalarınızı canlandırdığınızda, biraz araştırıp sorguladığınızda bu tespiti net olarak hepiniz yapabilirsiniz. Dava arkadaşlarımızla beraber, Ak davamızın hedefleri doğrultusunda milletimizle birlikte yürümeye devam edeceğiz. Milletin partisi Ak Parti, milletiyle birlikte tüm zorlukların üstesinden gelecek güce ve kararlılığa sahiptir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Ak Parti İlçe Başkanları toplantımızın, Balıkesir’imiz ve ilçelerimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Bir çok konuyu değerlendirdik. Bu nedenle gayretimiz, çabamız, çalışmamız 2023’te tekrar milletin adamı, liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı iktidar yapmaktır. Türkiye için güven ve istikrar diyorsak, güçlü Türkiye şiarıyla yoluna ve hedeflerine devam eden ak davamızı daha ileriye taşımak bizim vazgeçilmez görevimizdir. İnandığımız yolda durmak yok yola devam inşallah”

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.