DOLAR 32,4364 % 0.41
EURO 34,8563 % -0.01
STERLIN 41,2972 % 0.31
FRANG 36,1581 % 0.4
ALTIN 2.400,95 % 0,78
BITCOIN 69.662,09 0.247
Yayınlanma Tarihi :

AHMET AKIN’A SARIGÜL DESTEĞİ

AHMET AKIN’A SARIGÜL DESTEĞİ

CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül, partisinin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Akın’ın seçim kampanyasına destek vermek için Balıkesir’e geldi.

CHP Balıkesir İl Başkanlığı binasında partililere seslenen Mustafa Sarıgül, “Seçimlerde ‘vay be dedirtecek adaylar gösterelim’ dedim. Dediler ki ‘vay be dedirtecek aday nasıl olur?’ Vay be dedirtecek aday Ahmet Akın gibi olur” diye konuştu.

Sarıgül, “Benim size Ahmet Akın’ı anlatmama gerek yok. Ahmet Akın size herkesten yakın,” diyerek Ahmet Akın’a destek verilmesini istedi. Sarıgül, partililerle esnafı da ziyaret edip, Akın’a destek istedi.

SORUNLARI DA ÇÖZÜMLERİ DE BİLİYOR

Sarıgül, “Balıkesir’in her şeyi var. Balıkesir’e iş yapacak adam lazım. Balıkesir’e çalışacak bir başkan lazım. Balıkesir’e Ahmet Akın lazım. Bu görevi Ahmet Akın’a verirseniz, en iyi biçimde yapacağından emin olun. Ahmet Akın, kendisine oy versin vermesin herkesin hakkını ve hukukunu korur. Sadece insanların değil Allah’ın yarattığı her canlının hakkını, hukukunu korur. Herkesin başkanı olur.

Siyasi parti, din, dil, kültür ve inanç ayrımı yapmaz. Kapısını ve gönlünü herkese açar. Belediyeyi iş, aş ve hizmet üretme merkezi haline getirir. Belediye’de siyaset yapmaz, yaptırmaz. Balıkesir’in yararına olmayan hiçbir şeye imza atmaz. Bireylerin değil, toplumun çıkarına hizmet eder. Ahmet kardeşim Balıkesir’in ve Balıkesirlinin dertlerini de dermanını da, sorunlarını da çözümlerini de biliyor.

BOLLUĞA VE BEREKETE KAVUŞTURACAĞIZ

Ben inanıyorum ki bahar gelecek ve Ahmet Akın’la Balıkesir’in çehresi değişecek. Yaşlıya hürmetli bir belediye, kadın öncelikli bir belediye, esnaf dostu bir belediye, ötekisi olmayan bir belediye yola çıktı geliyor.

Yaşanacak şehir Balıkesir… Sağlıklı, varlıklı ve huzurlu bir Balıkesir, küçülen değil büyüyen ve gelişen bir Balıkesir, işsizliği azaltmış bir Balıkesir, sağlıklı, planlı, düzenli bir Balıkesir…

Kültür, sanat ve spor şehri Balıkesir, engellilerin engellerinin kalktığı bir Balıkesir yola çıktı geliyor. El ele kol kola omuz omuz omuza vereceğiz. Balıkesir’i varlığa, bolluğa ve berekete kavuşturacağız.” şeklinde konuştu.

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP