DOLAR31,0708% 0.17
EURO33,6790% -0.05
STERLIN39,4560% 0.03
FRANG35,2677% 0.06
ALTIN2.032,57% 0,77
BITCOIN1.597.950-0.971

AHMET AKIN’A İLGİ BÜYÜK

Yayınlanma Tarihi :
AHMET AKIN’A İLGİ BÜYÜK

CHP’nin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın seçim çalışmalarını Balya, Gönen ve Erdek’le sürdürürken, gittiği her yerde vatandaşların büyük ilgisi ve desteği ile karşılandı. Akın, “Balıkesir’imin her karış toprağı ayrı güzel. Bu güzel toprakların bereketini, bolluğunu ve huzurunu arttırmaya kararlıyız. Tek hedefimiz Balıkesir’imizi Türkiye’mizin parlayan yıldızı yapmaktır.” dedi. 

CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Akın Balya’da yeniden aday gösterilen Belediye Başkanı Orhan Gaga ve İlçe Başkanı Halit Eren ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Ziraat Odası, Süt Üreticileri Birliği, Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ve Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.

Balya Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Akın,  ilçe merkezi ile yetinmedi. Balya’nın Kadıköy, Danişment, Koyuneri, Orhanlar, Değirmendere, Mancılık ve Dereköy mahallelerinde de halkla buluşan Akın, İvrindi’nin Gökçeyazı Mahallesi’nde ve Karesi’nin Kocaavşar Mahallesi’ne de uğradı ve akşam saati olmasına rağmen yine büyük ilgi gördü.

Akın, Balya ziyaretinin hemen ardından bir gün sonra memleketi Gönen’de hemşehrileriyle buluştu. Akın’a Gönen ziyaretinde CHP İl Başkanı Erden Köybaşı, Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, İlçe Başkanı Ünsal Acar ve yeniden aday gösterilen Belediye Başkanı İbrahim Palaz da eşlik etti.  Akın, Gönen Belediyesi Kadın Eli Mağazası açılışına da katılıp, konuştu.

YENİDEN OMUZ OMUZA, YAN YANA

Akın, Gönen ziyaretinin ardından  “Doğup büyüdüğüm topraklarda, baba ocağım Gönen’de hemşehrilerimle kucaklaştık. Gönen, her zaman bu evladının arkasında durdu, birlikte çok güzel başarılara imza attık. Şimdi Balıkesir’imi hak ettiği hizmetlerle buluşturmak için yeniden yan yana, omuz omuza birlikte yürüyoruz.” mesajını paylaştı.

AKIN ERDEK’TE TEMEL ATTI

Akın, Balya ve Gönen gibi CHP’li belediyenin hizmet verdiği Erdek’i de unutmadı. CHP İl Başkanı Erden Köybaşı, Milletvekili Serkan Sarı, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık ve İlçe Başkanı Hale Tuna ile  Mürüfe Çağlayan Eğitim ve Kültür Merkezi’nin temel atma törenine katılan Akın, “Yeşilinden mavisine, bir ucundan diğer ucuna Balıkesir’imin her karış toprağı ayrı güzel. Bu güzel toprakların bereketini, bolluğunu ve huzurunu arttırmaya kararlıyız. Tek hedefimiz Balıkesir’imizi Türkiye’mizin parlayan yıldızı yapmaktır. Benim güzel Balıkesir’im küçüğüyle, büyüğüyle, yaşlısıyla, genciyle bunu hak ediyor.” dedi. Coşkun YAMAN (balikesir24saat.com)

 

 

YORUM YAP