Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :

KİM NEREDE OY KULLANDI

KİM NEREDE OY KULLANDI

31 Mart yerel seçimlerinde Balıkesir’de oy verme işlemleri saat 08.00’de başladı. Günlerdir seçmenden oy isteyen belediye başkan adayları da sandığa giderek, vatandaşlık görevini yaptı ve oy kullandı.

BÜYÜK TÜRKİYE, GÜÇLÜ BALIKESİR”

Cumhur İttifakı’nın Balıkesir Büyükşehir Belediye başkan adayı Yücel Yılmaz , ailesi ile Zühtü Özkardaşlar Anadolu Lisesi’nde oyunu kullandı. Yılmaz, ” Kıymetli eşim Mehtap Hanım ile birlikte Büyük Türkiye, Güçlü Balıkesir için oyumuzu kullandık. Vatanımıza, milletimize, şehrimize hayırlı olsun” dedi.

“DAHA İYİ BİR ÜLKE”

Millet İttifakı’nın Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı İsmail Ok oyunu eşi Nesrin ve oğulları Fatih ve Kaan ile kullandı. İl Başkanı Nedim Tuna ile Altıeylül İlçe Başkanı Özlem Ural da Ok çiftine eşlik etti.  Ok, ” Seçimin birlik, beraberlik, kardeşlik ve huzur içinde geçmesi en büyük dileğimdir. Yarın sabah daha İYİ bir ülke ve bahar içinde bir Balıkesir’e uyanacağız. Hayırlı olsun” diye konuştu.

“ESİNTİ BAŞLADI, BAHAR GELİYOR”

Millet İtifakı’nın Altıeylül Belediye Başkan adayı Esin Balıbek,  oyunu “Altıeylümüz ve Balıkesirimiz için hayırlı olsun… Esinti başladı…. Bahar geliyor…” diyerek kullandı.

“BÜYÜK VEGÜÇLÜ TÜRKİYE”

Cumhuriyet İttifakı’nın Altıeylül Belediye Başkan adayı AK Partili Hasan Avcı ailesi ile oy kullandı. Avcı, “İlçemizin, şehrimizin geleceği, büyük ve güçlü Türkiye için oyumuzu kullandık. Rabbim hayırlı etsin” dedi.

“HEPİMİZ AYNI GEMİDEYİZ”

Millet İttifakı’nın Bandırm Belediye Başkan adayı CHP’li Tolga Tosun annesi, babası ve eşiyle birlikte vatandaşlık görevini yerine getirdi. Tosun şunları söyledi: “Siyasi görüşü ne olursa olsun, hepimiz bu vatanın evlatlarıyız ve hepimiz aynı gemideyiz. Sandıktan çıkacak sonuçların Bandırmamıza, Balıkesir’e ve tüm Türkiye’ye hayırlı olmasını diliyorum. Oyunu kullanan, sandıklarda görev yapan ve emniyeti sağlayan güvenlik mensuplarımıza iyi çalışmalar diliyorum. Kazanan Bandırma olsun”

“BANDIRMA İÇİN HAYIRLI OLSUN”

Cumhur İttifakı’nın Bandırma Belediye Başkan adayı Alp Bostancı ailesi ile oy kullandı. Bostancı, oy verme işleminin ardından sosyal medya hesabından ” 75 günlük yoğun bir seçim maratonunun ardından oyumuzu kullanarak vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. Bandırmamız için hayırlı olsun” mesajını verdi.

“EDREMİT’İN GELECEĞİ İÇİN OY KULLANDIM”

Millet İttifakı’nın Edremit Belediye Başkan adayı Selman Hasan Arslan oyunu Zeytinli İkizçay Muharrem Ülkü Ertaş Anadolu Lisesi 1236 No’lu sandıkta kullandı. Arslan, “Edremit’in geleceği için oyumu doğruluk, dürüstlük ve hakkaniyetten yana kullandım. Edremit ve Balıkesir’e hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“KARESİMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN, MART’IN SONU BAHAR OLSUN”

Millet İttifakı’nın Karesi Belediye Başkan adayı Levent Tellioğlu oyunu TOKİ’de İnebey Anadolu Lisesi’nde kullandı. Tellioğlu, “Karesi’miz ve Balıkesir’imiz için hayırlısı olsun. Martın sonu bahar olsun” mesajı verdi. 

(balikesir24saat) 

 

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP