Acun Ilıcalı: Hadise’yi görmeyince özlüyorum « Balıkesir Son Dakika – Balıkesir24SAAT

16 Eylül 2022 - 00:05

Acun Ilıcalı: Hadise’yi görmeyince özlüyorum

Son Güncelleme :

06 Kasım 2020 - 12:02

1

"Arkadaşlar en son ne zaman görüşmüştük?" diyen Hadise, muhabirlerden, "Erkek arkadaşınız elini tutar mısınız diye sormuştuk, daha da göremedik sizi" cevabını aldı.

2

"ÇOK DOĞRU YERDE KOPMUŞSUNUZ" Şarkıcının yardımına koşan Acun Ilıcalı, "Soruya bakın. Çok doğru bir yerde kopmuşsunuz" sözleriyle, tebessüm ettirdi.

3

Acun Ilıcalı, "Misafirlerimiz var arkadaşlar, bu akşam biraz hızlı olacağız. Güzel bir akşam geçirdik Hadise ve yabacı misafirlerimizle. Hadise'yi görmediğim zaman özlüyorum. Mümkün olduğu kadar buluşuyoruz. Hadise'nin bendeki yeri çok başkadır" şeklinde konuştu.

4

"Yeni bir proje mi olacak?" sorusuna Ilıcalı, "Hadise’yle birçok proje düşünüyoruz, bir proje değil. ‘Exxen’e sevdiğimiz, değer verdiğimiz birçok yıldızı davet ediyoruz. Bu akşam daha çok dostluğumuzdan konuştuk. Sözü Hadise’ye bırakıyorum" ifadelerini kullandı.

5

"ACUN'UN BENDEKİ YERİ AYRI" "Uzun zamandır karşılayamıyoruz" diyen Hadise, "Sizleri özledim. ‘Küçük Bir Yol’ çıktı, çok sevildi. Mutluyuz, güzel bir süreç. Böyle bir süreçte bir şarkı çıkarıp, o şarkının başarısını yaşayabilmek tabii ki büyük bir hediye. Acun’un yeri bende çok ayrı, güzel bir sohbet ettik" dedi.

6

Oyuncu Kaan Yıldırım’la (33) ilişkisi sorulan 35 yaşındaki şarkıcı, "Sonra konuşuruz arkadaşlar" diyerek, soruları geçiştirdi.