DOLAR31,1225% 0.25
EURO33,8275% 0.54
STERLIN39,5286% 0.37
FRANG35,3695% 0.37
ALTIN2.034,37% 0,09
BITCOIN1.707.0014.686

AÇILIŞ BİNALİ YILDIRIM’DAN

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
AÇILIŞ BİNALİ YILDIRIM’DAN

Altıeylül Belediyesi’nin yaptırdığı “Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi” Ak Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım’ın katılımıyla 3 Aralık Cuma saat 15:30’da açılıyor.

ALTIEYLÜL’ÜN VİZYON PROJESİ

5700 metrekare kullanım alanı, aile danışma merkezi, sosyal market, kurslar, etütler, çocuk üniversitesi, sinema salonu, belediye hizmet birimleri ve daha birçok birimiyle Altıeylül’e ve Balıkesir’e hizmet edecek Gelişim Merkezi Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı tarafından ilçeye kazandırılan en önemli eserlerin başında geliyor.

Çok değerli bir eseri Altıeylül’e ve Balıkesir’e kazandırmaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen Başkan Avcı, “ Heyecanlıyız. Çocuklarımız, gençlerimiz, yaşlılarımız kısaca her yaştan vatandaşımızın faydalanabileceği, içerisinde aile danışma merkezi, çocuk üniversitesi, etüt salonları, bilim atölyeleri, kurslar, 300 kişilik sinema salonu, sosyal ve belediye hizmet birimler ile vatandaşlarımızın ihtiyaçları noktasında hizmet edecek binamızı son Başbakan’ımız Sayın Binali Yıldırım’ın teşrifleri ile vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz.” dedi.

Ankara ziyaretinde Binali Yıldırım’ı açılış için Altıeylül’e davet ettiklerini söyleyen Başkan Avcı, “Son Başbakan’ınımız ve Genel Başkan Vekilimiz Sayın Binali Yıldırım davet ettiğimizde kesinlikle geleceklerini söylemişlerdi. Bizlerde kendilerinin teşriflerini bekleyerek açılışımızı bekletiyorduk.  Sağ olsunlar bizi kırmadılar ve Cuma günü gerçekleşecek açılışımıza katılacaklar, bizde kendilerini Altıeylül’de ağırlayacak olmaktan, böylesine değerli bir eserin açılışında kendilerini görmekten büyük onur ve mutluluk duyacağız”dedi.(balikesir24saat.com)

 

 

 

YORUM YAP