Yayınlanma Tarihi :

İŞBİR SENTETİK TİYATRO KULÜBÜ ‘PERDE’ AÇTI

İŞBİR SENTETİK TİYATRO KULÜBÜ ‘PERDE’ AÇTI

İşbir Sentetik çalışanlarının oluşturduğu tiyatro kulübü 4 aylık çalışma sonunda ilk oyununu sahneledi. İşbir Sentetik İnsan Kaynakları Direktörü Altuğ Ekinil, ” İlk gösterimizi sadece tiyatroda sahne alan arkadaşlarımızın ailelerine sergiledik.Şimdiki hedefimiz önümüzdeki günlerde çalışanlarımızın ve Balıkesir halkının da katılacağı bir gösteriler sergilemektir” dedi.

Balıkesir’in köklü kuruluşlarından İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş., şehrin ticari hayatına kattığı değerlerin yanı sıra gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.
İşbir Sentetik İnsan Kaynakları departmanı tarafından hayata geçirilen ve içinde sadece İşbir Sentetik çalışanlarının yer aldığı tiyatro kulübü, yaklaşık 4 aydır devam eden çalışmalar sonrasında geçtiğimiz günlerde ilk kez “perde” dedi.

Balıkesir Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen ilk gösterimde, tiyatroda sahne alan çalışanların aileleri yer alırken; güldürürken düşündüren performanslar tam not aldı.

İşbir Sentetik İnsan Kaynakları Direktörü Altuğ Ekinil, 4 aylık çalışmanın ilk meyvesini almış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Ekinil, “Bizler İşbir ailesi olarak Balıkesir’e ve Balıkesirliler’e değer katmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ticari hayattaki başarılı çalışmalara sosyal anlamda gerçekleştirdiğimiz tiyatro kulübü ile renk kattığımızı düşünüyorum. İlk gösterimizi sadece tiyatroda sahne alan arkadaşlarımızın ailelerine sergiledik.İlk olduğu için çok heyecanlı ve bir o kadar da gururluyduk. Şimdiki hedefimiz önümüzdeki günlerde çalışanlarımızın ve Balıkesir halkının da katılacağı bir gösteriler sergilemektir” dedi. (balikesir24saat)

Kaynak : balikesir24saat

YORUM YAP