28 MAYIS’TA AYVALIK’TA ŞİDDETLİ RÜZGAR BEKLENİYOR !

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
28 MAYIS’TA AYVALIK’TA ŞİDDETLİ RÜZGAR BEKLENİYOR !

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, 28 Mayıs’taki Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi tatilcilere seslenirken, “Sevgili misafirlerimiz sizleri çok seviyoruz ama 28 Mayıs günü Ayvalık’a tatile gelmeyin oyunuzu kullanın, vatandaşlık görevinizi yapın 28 Mayıs günü şiddetli rüzgar beklendiğinden tüm sahillerimiz, eşsiz manzaramızın seyir alanları ve kuvvetli yağışlardan dolayı tarihi kent sokaklarımız kapalıdır. Sizleri çok seviyoruz ama aynı gün ikinci turda ülkemizde doğacak güneşin keyfini ikamet adreslerinizde çıkarmanızı tavsiye ederiz.” dedi. 

14 Mayıs 2023 seçimlerinin ikinci tura kalması ve 28 Mayıs pazar günü yeniden sandık başına gidilecek olması nedeniyle gözler tatilcilere çevrildi.

Yazlıkçı nüfusun yoğun olduğu Ayvalık’ın CHP’li  Belediye Başkanı Mesut Ergin, seçim öncesi tatilcilere çağrıda bulunurken, “Sevgili misafirlerimiz sizleri çok seviyoruz ama 28 Mayıs günü Ayvalık’a tatile gelmeyin oyunuzu kullanın, vatandaşlık görevinizi yapın” dedi.

“ÜLKEMİZDE DOĞACAK GÜNEŞİN KEYFİNİ ÇIKARIN”

Başkan Mesut Ergin; “Değerli vatandaşlarımız; aldığımız bilgiye göre,  28 Mayıs günü şiddetli rüzgar beklendiğinden tüm sahillerimiz, eşsiz manzaramızın seyir alanları ve kuvvetli yağışlardan dolayı tarihi kent sokaklarımız kapalıdır. Sizleri çok seviyoruz ama aynı gün ikinci turda ülkemizde doğacak güneşin keyfini ikamet adreslerinizde çıkarmanızı tavsiye ederiz. Tabii 29 Mayıs’tan itibaren hepinizi bekleriz. Çünkü biz Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi hayatımızın hiçbir anında karamsarlık nedir, tanımadık!” mesajını paylaştı. (balikesir24saat.com)

YORUM YAP